WhatsApp Image 2022-02-09 at 6.26.14 AM
photo1644605517
photo1644605517 (1)
photo1644605517 (2)
photo1644605517 (3)
photo1644605517 (4)
photo1644605517 (5)
photo1644605517 (6)
photo1644605517 (7)
photo1644605517 (8)
photo1644605517 (9)
photo1644605517 (10)
photo1644605517 (11)
previous arrow
next arrow

می خواهم موعودی شوم

در اندیشه ام انتخاب خانه ای است تا در آن رشد کنم و موفقیت هایم را در آسمان آن جستجو نمایم. برای برداشتن گام اول در آزمون ورودی متوسطه دوره دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ثبت نام می کنم.

فیلم های آموزش مجازی

اگر روزی کلاس های درس مان مثل خانه بود ، حالا می توانیم خانه ی خود را مثل کلاس های درسمان کنیم. فیلم های کلاس های تابستان را باید از طریق مدرسه مجازی دریافت کنی ولی فیلم های اسفند تا اردیبهشت پارسال با کلیک بالا در سایت آپارات قابل مشاهده است.

مدرسه مجازی

اگر کرونا باشد یا نباشد؛ کنار هم می مانیم؛ یک روز در فضای گرم و پر شور مدرسه ، یک روز در فضای مجازی ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را از مشاور پایه خود دریافت کنید و سپس در سایت مجتمع ، از بخش مدرسه مجازی وارد مدرسه مجازی موعود شوید .

جشنواره بزرگ آفتاب

برای موفقیت از خیلی جا ها می شود شروع کرد ولی یکی از بهترین جا ها برای شروع موفقیت ؛ انتخاب بالا است. ابتدا پروژه های خود را انتخاب کنید سپس در هر مرحله امتیاز مربوط به آن را به دست آورده و متناسب با آن تا یک میلیون تومان جایزه دریافت کنید.

موعودی ام زیرا به اهداف زیر می اندیشم :

رشد علمی و تربیتی در کنار هم برایم مهم است ؛ برای داشتن محیطی امن، همراه با دوستی و احترام تمام تلاش خود را می کنم ؛ از به کارگیری رویکردهای نوین آموزشی در مدرسه استقبال می کنم ؛ در کنار معلمین و مشاورین متعهد و مجرب خود به سلامت جسم و روان خود اهمیت می دهم ؛ با تکیه بر تفاوت های خود با دیگران بر رشد استعدادهای منحصر به فرد خویش تاکید دارم ؛ و در نهایت فردی مسئولیت پذیر، موفق، دیندار، کارآفرین و یادگیرنده از خود خواهم ساخت تا بیشترین ارزش ها را برای خویشتن و خانواده خود در منزل و مدرسه خلق نمایم.

توجه به تفاوت فردی و استعدادی

موعود با تکیه بر شناخت و درک استعداد ها و تفاوت های فردی، سعی دارد با هدایت و برنامه ریزی و ارزیابی متناسب با هر دانش آموز به ایجاد خودآگاهی در او کمک کرده و با تکیه بر شناخت تیپ های شخصیتی، هوش های چندگانه، استعداد تحصیلی و تفاوت فراگیری در شرایط یکسان مسیر موفقیت او را هموار سازد.

رشد مسئولیت پذیری

هدف موعود تربیت فردی با تعهد درونی و پایبندی به قوانین مدرسه و جامعه و معیارهای مهم اخلاقی و اجتماعی است. فردی که با تلاش مشتاقانه برای برعهده گرفتن داوطلبانه و اصلاح کارها، امور را به موقع و بدون نیاز به یادآوری وظایف محوله در امور شخصی، خانوادگی، مدرسه و جامعه انجام داده و پیامد های افکار و رفتار خود را می پذیرد.

توجه به سلامت جسم و روان

موعود توجه به تغذیه، ورزش و تفریح، روابط خانوادگی - اجتماعی و امور معنوی دانش آموزان را یکی از اصول خود می داند و ضمن حفظ و رشد متناسب سلامت جسمی و روانی دانش آموزان و آموزش مهارت های مراقبت از خود ، سعی در ارتقای عزت نفس در نوجوانان با به کار گیری متخصصین خواهد نمود.

پرورش کارآفرین

هدف موعود تربیت فردی است ریسک پذیر، خلاق و نوآور، ایده پرداز و دارای مهارت های: حل مسئله و تصمیم گیری، بازاریابی، مدیریت مالی، مدیریت تغییر، ارتباط موثر، کارتیمی و مهارت های رهبری (خود نظمی، پشتکار، مثبت نگر، مديريت زمان) که در نهایت موفق به ارایه محصول، خدمت و بازار جدید منجر شود.

ایجاد شوق یادگیری

هدف موعود تربیت فردي است که مشتاقانه به دنبال توسعه یادگیری از آغاز تحصیل تا پايان عمر در شرايط گوناگون زندگي باشد. چنین فردی سخت کوش، با انگیزه، با اعتماد به نفس و متعهد به رشد شخصی است و با استفاده از آموخته ها در فعالیت های روزمره زندگی و استفاده از تجارب دیگران یادگیری را در همه زمان ها و مکان ها تجربه کرده و به مدرسه و معلم محدود نمی داند.

تقویت دینداری

هدف موعود نهادینه سازی اصول دین، احکام و اخلاق در دانش آموزان برای رسیدن به حیات طیبه است این کار از طریق باور قلبی و عقلی به توحید، نبوت، امامت‌ و معاد و پایبندی عملی به احکام و فضائل اخلاقی با تدبر در قرآن و سیره اهل بیت و تاکید بر جنبه اجتماعی دین محقق خواهد شد.

0
ساعت برنامه های فعالیت محور

0
میزان تراکم دانش آموز در کلاس

0
تعداد مربیان مجتمع

0
تعداد دانش آموزان مقطع

محسن نظری زاده مديريت
از موسسین مجمع علمی دانش آموزان نمونه از سال 1378 مدیر مجمع علمی دانش آموزان نمونه از سال 81 الی 83 از موسسین موسسه میعاد دانش پژوهان از سال 83 از موسسین دبیرستان پسرانه موعود از سال 84 مسئول و مشاور پایه دوم در دبیرستان موعود از سال 84 الی 87 مسئول و مشاور پایه اول در دبیرستان موعود در سال 88-87 معاون آموزش و مسئول المپیاد دبیرستان از سال 88 الی 90 مسئول و مشاور پایه سوم در سال های 90-91 و 92-93 مدیر داخلی دبیرستان موعود از سال 91 تا94
فرهاد شکیبایی معاونت اجرايي
10 سال معاونت دبستان 10 سال تدریس در پایه های دوم تا پنجم دبستان 4 سال تدریس در پایه های چهارم تا ششم آموزشگاه های برتر تیز هوشان عضو گروه راه اندازی دبستان مفید عضو گروه راه اندازی دبستان های سلام برگزاری کارگاه های تربیت مربی دبستان ترجمه کتاب کارت آموزشیتا94
حمیدرضایی سرپرست پایه ششم
27 سال تدریس در تمامی مقاطع تحصیلی: مدرسه راهنمایی ایثار منطقه6 مدرسه علامه حلی منطقه 11 مدرسه پیام ولایت منطقه 12 مدرسه جهان ارا منطقه 1 مدرسهصالحین منطقه 3 مدرسه دین ودانش منطقه 1 دبیرستان و راهنمایی شهدای موکلفه اسلامی منطقه 12
مهدی خلیلی سرپرست پایه پنجم
راهنمایی علامه حلی ۱، یک سال دبستان و راهنمایی آل طه: حدود یک سال دبیرستان راه مبین: ۴ سال دبیرستان امام صادق علیه السلام ، ۹ سال دبیرستان باقرالعلوم علیه السلام، یک سال و نیم
محمد عرفان فتحی سرپرست پایه چهارم
*همکاری با مجتمع آموزشی موعود *همکاری با مجتمع آموزشی حنان *گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی ADHD و تست wechsler4 گذراندن دوره تربیت جنسی کودکان گذراندن دوره شخصیت شناسی(MBTI) *قبولی در المپیاد کشوری در رشته های فیزیک و نجوم فارغ التحصیل از مجموعه مدارس سلام
پویا دهقان سرپرست پایه اول
سرپرست و مشاور پایه چهارم سرپرست و مشاور پایه سوم سرپرست و مشاور پایه دوم مربی پایه اول طراح سوال خیلی سبز طراح سوال گزینه ٢ همکاری با مجمع علمی نخبگان از 88تا 98 فارغ التحصیل مجتمع آموزشی موعود سال ٨٨